Te merkuren me 5 mars, ekipi Kombetar do te zhvilloje, takimin miqesor kunder Maltes

Te merkuren me 5 mars, ekipi Kombetar do te zhvilloje, takimin miqesor kunder Maltes. Do te jete ky, takimi I pare per vitin 2014, per kuqezinjte tane, te cilet perpara pak ditesh njohen edhe kundershtaret e tyre ne eliminatoret e kampionatit te ardhsem europian France 2016. Te henen ne oren 10:30, ne FSHF do te zhvillohet nje conference shtypi e trajnerit dhe stafit te tij. Per ndeshjen kunder Maltes, trajneri De Biazi ka grumbulluar keta futbolliste:

1) Etrit Berisha

2)Orges Shehi

3)  Ansi Agolli

4)  Lorik Cana

5)  Emir Lenjani

6)  Andi Lila

7)  Mergim Mavraj

8)  Jahmir Hyka

9)  Taulant Xhaka

10)  Amir Abrashi

11) Migjen Basha

12) Ergys Kace

13)  Ledian Memushaj

14)  Odise Roshi

15)  Emiljano Vila

16)  Alban  Meha

17)  Edmond Kapllani

18) Valdet Rama

19)  Armando Sadiku

Burin: SFHF