LISTA E LOJTAREVE TE GRUMBULLUAR PER MIQESORET KUNDER AUSTRISE DHE LUKSEMBURGUT

Kjo eshte lista e lojtareve te grumbulluar per 2 ndeshjet miqesore qe do te luhen ne date 26 mars kunder Austrise ne Stadiumin: Ernst-Happel-Stadion, Viene (AUT) ne oren 17:30 dhe kunder Luksemburgut ne Stadiumin Stade Josy Barthel, Luksemburg (LUX) ne oren 20:30


LOJTAR

POZICIONI QE LUAN

BERISHA

PORTIER

HOXHA

PORTIER

SHESI

PORTIER

 

ALIJI

Mbrojtes

AJETI

Mbrojtes

DIJMSITI

Mbrojtes

MAVRAJ

Mbrojtes

CANA

Mbrojtes

HYSAJ

Mbrojtes

AGOLLI

Mbrojtes

Mavraj

Mbrojtes

Veseli

Mbrojtes

 

BASHA M.

Mesfushor

KACE

Mesfushor

MEMUSHAJ

Mesfushor

ROSHI

Mesfushor

SHALA

Mesfushor

LENJANI

Mesfushor

XHALA

Mesfushor

KUKELI

Mesfushor

ABRASHI

Mesfushor

.

BALAJ

Sulmues

CIKALLESHI

Sulmues

SADIKU

Sulmues

GASHI

Sulmues

RASHICA*

Sulmues

·          VETËM PËR miqësore kundër LUKSEMBURGUT