Lista e lojtareve te grumbulluar per ndeshjet kualifikuese te Rusi 2018 Liechtenstein – Shqiperi dhe Shqiperi – Spanje

Ja dhe lista e lojtareve te grumbulluar per ndeshjen kunder Liechtensteinit qe do te luhet ne date 6 tetor ne oren 20:45 ne Stadiumin Rheinpark Stadion – Vaduz dhe per ndeshjen kunder Spanjes qe do te luhet ne Stadiumin Loro Borici te Shkodres ne date 9 tetor ne oren 20:45, ndeshje te vlefshme per kualifikueset Rusi 2018

LOJTAR POZICIONI QE LUAN
BERISHA PORTIER
HOXHA PORTIER
SHEHI PORTIER
ALIJII MBROJTES
DIJMSITI MBROJTES
HYSAJ MBROJTES
AGOLLI MBROJTES
MAVRAJ MBROJTES
VESELI MBROJTES
BASHA M MESFUSHOR
KACE MESFUSHOR
MEMUSHAJ MESFUSHOR
ROSHI MESFUSHOR
LILA MESFUSHOR
LENJANI MESFUSHOR
HYKA MESFUSHOR
KUKELI MESFUSHOR
ABRASHI MESFUSHOR
.
BALAJ SULMUES
CIKALLESHI SULMUES
SADIKU SULMUES
GASHI SULMUES
LATIFI SULMUES
GREZDA SULMUES
HYKA SULMUES
MANAJ SULMUES

D