Lojtaret e grumbulluar per ndedhjen miqesore me Luksemburgun dhe kunder Izraelit e vlefshme per Rusi 2018

Lista e lojtareve te grumbulluar per ndeshjen miqesore qe do te luhet te dielen 4 qershor ne oren 19:00 ne stadiumin Stade Josy Barthel te Luksemburgut dhe lista e lojtareve per ndeshjen kunder Izraelit qe do luhet te dielen 11 qershor ne oren 20:45 ne stadiumin Sammy Ofer Stadium e vlefshme per kualifikueset te kampionatit boteror Rusi 2018 – Grupi G

LOJTAR POZICIONI QE LUAN
STRAKOSHA PORTIER
HOXHA PORTIER
SHEHI PORTIER
ALIJII MBROJTES
AJETI
DIJMSITI MBROJTES
HYSAJ MBROJTES
MAVRAJ MBROJTES
VESELI MBROJTES
BASHA M MESFUSHOR
KACE MESFUSHOR
MEMUSHAJ MESFUSHOR
ROSHI MESFUSHOR
LILA MESFUSHOR
LENJANI MESFUSHOR
KUKELI MESFUSHOR
ABRASHI MESFUSHOR
.
LLULLAKU SULMUES
CIKALLESHI SULMUES
SADIKU SULMUES
LATIFI SULMUES
GREZDA SULMUES
HYKA SULMUES