Lista e lojtareve te grumbulluar per ndeshjen Itali – Shqiperi e vlefshme per kualifikueset Rusi 2018 dhe per miqesoren Shqiperi – Bosnje

Kjo eshte lista e lojtareve te grumbulluar per ndeshjen Itali – Shqiperi qe do te luhet diten e premte 24 mars ne stadiumin ”Renzo Barbera” ne Palermo ne oren 20:45 e vlefshme per kualifikueset Rusi 2018

Etrit Berisha do ti shtohet listes ne date 25 mars ne grumbullimin e ekipit ne Durres per miqesoren me Bosnjen qe do te luhet te merkuren 24 mars ne oren 18:30 ne ‘Elbasan Arena’

LOJTAR POZICIONI QE LUAN
HOXHA PORTIER
STRAKOSHA PORTIER
SHEHI PORTIER
AGOLLI MBROJTES
AJETI MBROJTES
ALLA MBROJTES
ALIJII MBROJTES
HYSAJ MBROJTES
KUKELI MBROJTES
VESELI MBROJTES
ABRASHI MESFUSHOR
BASHA MESFUSHOR
LILA MESFUSHOR
MEMUSHAJ MESFUSHOR
XHAKA MESFUSHOR
GREZDA MESFUSHOR
HYKA MESFUSHOR
ROSHI MESFUSHOR
LATIFI SULMUES
BALAJ SULMUES
CIKALLESHI SULMUES
LLULLAKU SULMUES
SADIKU SULMUES