Lista skuadër ndeshje miqësore kundër Marocco dhe Shqipëria – Maqedonia, kualifikueset Russia 2018

Lista e lojtareve te grumbulluar per ndeshjen miqesore kunder Marokut të mërkurën 31 gusht në 20:30 dhe per ndeshjen e pare te Lista e lojtareve te grumbulluar per ndeshjen miqesore me kombetaren e Marokut diten e merkure 31 gusht ne oren 20:30 dhe kunder Maqedonise diten e hene 5 shtator ne oren 20:45 e vlefshme per ndeshjet kualifikuese te Boterorit Rusi 2018, te dyja ndeshjet do te luhen ne Stadiumin ‘Loro Borici’ Shkoder

LOJTAR POZICIONI QE LUAN
BERISHA PORTIER
HOXHA PORTIER
STRAKOSHA PORTIER
SHEHI PORTIER
ALIJII MBROJTES
DIJMSITI MBROJTES
HYSAJ MBROJTES
AGOLLI MBROJTES
MAVRAJ MBROJTES
VESELI MBROJTES
BASHA M MESFUSHOR
KACE MESFUSHOR
MEMUSHAJ MESFUSHOR
ROSHI MESFUSHOR
HYKA MESFUSHOR
LILA MESFUSHOR
LENJANI MESFUSHOR
HYKA MESFUSHOR
KUKELI MESFUSHOR
ABRASHI MESFUSHOR
.
BALAJ SULMUES
CIKALLESHI SULMUES
SADIKU SULMUES
GASHI SULMUES
MANAJ SULMUES